ENTEGRE DOKUMA TESİSİ


Piyasanın üstünde kalite sunan markamızdan hiç pişman olmayacaksınız.

Fatih Yasin YANGINCI

Kendi iplik üretimimiz ile Rakepsa markası altında ürettiğimiz dokuma kumaşları ile iç ve dış piyasanın tedariğini sağlıyoruz.

Rakepsa’nın ana faaliyet alanı mevcut entegre dokuma tesisi ile moda trendine uygun kumaş üretimidir. (İş elbisesi kumaşları – erkek giyim – kadın giyim – çocuk giyim – fantazi kumaşları – denim kumaş v.b)


İPLİK KAPASİTEMİZ

AVS ve YANGINCI markası adı altında Elyaf İşleme – Elyaf Boyama – İplik Üretim – İplik Boyama Tesisi ile toplamda 20.000 ton yıllık üretim gerçekleştiriyoruz.

RAKEPSA tesisimiz, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye'nin önemli ve modaya yön veren markaları ile AR/GE, ÜR/GE ve pazar trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken, öncü ve yenilikçi bir yapıyla servis sunmaktadır.
NEDEN RAKEPSA?

Günümüzde hazır giyim markalarının daha hızlı servis verebilecek en son trend siparişleri için farklılık oluşturabilen, en iyi üretim kalitesi ile taleplerini karşılayabilecek olan ülke Türkiye’yi tercih ettiklerini biliyoruz.

Bu gerçeklikle müşterilerimiz kalite standartları güvencesiyle koleksiyon zenginliği, hızlı tedarik ve dinamik servis avantajları ile piyasada öne çıkan Rakepsa markasını iyi bir yol arkadaşı olduğunu bilerek tercih etmektedirler.

Rakepsa kelimesinin anlamı yoktur. Buna anlam verecek kişiler memnuniyetiniz ile siz değerli müşterilerimizdir.

Rakepsa Tekstil

Bizi Arayın
TürkçeEnglish
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?