RAKEPSA ENTEGRE DOKUMA TESİSİ

BATTANİYE ÜRETİMİ

Battaniye2
Mint-Detay
RAKEPSA

ENTEGRE DOKUMA TESİSİ

Sürekli gelişime açık yapısı ve sağlıklı oluşturulan stratejilerin ışığında, mevcut yatırımların yanı sıra yapılmakta olan yeni yatırımlarla firmamız asli amacı olan istihdam oluşturma ve ülke ekonomisine katkıda bulunma yönünde adımlar atmaktadır.

Üretim tesisleri tam entegre olup hammaddeden nihai mamül üretimine kadar tüm prosesler firmamızın kendi bünyesi içerisinde gerçekleşmektedir.

Müşterilerin beğenisine sunulan koleksiyonlar belirlenen temalar doğrultusunda hazırlanır. Tasarımlarını trendler doğrultusunda oluşturan tasarımcılar ve ürünleri en ince detayına kadar özenle hazırlayan çalışanlar marka bilincini en iyi şekilde yansıtırlar.

Gelişen dünya pazarını sürekli takip ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutacak ürün üretmek işletme hedefleri arasında en öncelikli hedeftir.

0 +

Yılı Aşkın Tecrübe

Fatih YANGINCI

Kurucu

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Kalite, güven ve istikrar ilkelerine bağlı kalarak müşterimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktır.

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişen kaliteli ürün ve hizmet sunan öncü dinamik ve lider bir şirket olmak.

İPLİK KAPASİTEMİZ

AVS ve YANGINCI markası adı altında Elyaf İşleme – Elyaf Boyama – İplik Üretim – İplik Boyama Tesisi ile toplamda 20.000 ton yıllık üretim gerçekleştiriyoruz.

RAKEPSA tesisimiz, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli ve modaya yön veren markaları ile AR/GE, ÜR/GE ve pazar trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken, öncü ve yenilikçi bir yapıyla ürün sunmaktadır.

Kısa Bir Bilgi

Neden RAKEPSA TEKSTİL?

Günümüzde hazır giyim markalarının daha hızlı servis verebilecek en son trend siparişleri için farklılık oluşturabilen, en iyi üretim kalitesi ile taleplerini karşılayabilecek olan ülke Türkiye’yi tercih ettiklerini biliyoruz.

Bu gerçeklikle müşterilerimiz kalite standartları güvencesiyle koleksiyon zenginliği, hızlı tedarik ve dinamik servis avantajları ile piyasada öne çıkan Rakepsa markasını iyi bir yol arkadaşı olduğunu bilerek tercih etmektedirler.

Rakepsa kelimesinin anlamı yoktur. Markamıza anlam verecek olan değer siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Herhangi Bir Sorunuz Varsa Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin!

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden direkt bizimle temasa geçebilirsiniz. En kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçerek isteklerinizi karşılayacaklardır.

Telefon

(+90) 276 502 11 11

E-Posta

info@rakepsa.com