RAKEPSA ENTEGRE DOKUMA TESİSİ

DOKUMA TESİSİ

RAKEPSA STORY-01
the-woman-chooses-the-fabric-on-the-sofa-textile-industry-background-tissue-catalog.jpg
RAKEPSA

ENTEGRE DOKUMA TESİSİ

Piyasanın üstünde kalite sunan markamızdan hiç pişman olmayacaksınız.

Kendi iplik üretimimiz ile Rakepsa markası altında ürettiğimiz dokuma kumaşları ile iç ve dış piyasanın tedariğini sağlıyoruz.

Rakepsa’nın ana faaliyet alanı mevcut entegre dokuma tesisi ile moda trendine uygun kumaş üretimidir. (İş elbisesi kumaşları – erkek giyim – kadın giyim – çocuk giyim – fantazi kumaşları – denim kumaş v.b)

0 +

Yılı Aşkın Tecrübe

Fatih YANGINCI

Kurucu

İPLİK KAPASİTEMİZ

AVS ve YANGINCI markası adı altında Elyaf İşleme – Elyaf Boyama – İplik Üretim – İplik Boyama Tesisi ile toplamda 20.000 ton yıllık üretim gerçekleştiriyoruz.

RAKEPSA tesisimiz, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli ve modaya yön veren markaları ile AR/GE, ÜR/GE ve pazar trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken, öncü ve yenilikçi bir yapıyla ürün sunmaktadır.

Kaliteli Kumaşlar Üretiyoruz

Pamuk Gabardin, Harman Gabardin, Likralı Gabardin, Armürlü Desen Kumaşlar, Medikal Kumaşlar, Kaban Kumaşlar (Erkek/Kadın/Çocuk Giyim, Fantazi Kumaşlar, İş Elbisesi Kumaşları vb.)

Kısa Bir Bilgi

Neden RAKEPSA TEKSTİL?

Günümüzde hazır giyim markalarının daha hızlı servis verebilecek en son trend siparişleri için farklılık oluşturabilen, en iyi üretim kalitesi ile taleplerini karşılayabilecek olan ülke Türkiye’yi tercih ettiklerini biliyoruz.

Bu gerçeklikle müşterilerimiz kalite standartları güvencesiyle koleksiyon zenginliği, hızlı tedarik ve dinamik servis avantajları ile piyasada öne çıkan Rakepsa markasını iyi bir yol arkadaşı olduğunu bilerek tercih etmektedirler.

Rakepsa kelimesinin anlamı yoktur. Markamıza anlam verecek olan değer siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Herhangi Bir Sorunuz Varsa Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin!

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden direkt bizimle temasa geçebilirsiniz. En kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçerek isteklerinizi karşılayacaklardır.

Telefon

(+90) 276 502 11 11

E-Posta

info@rakepsa.com