RAKEPSA ENTEGRE DOKUMA TESİSİ

HAZIR GİYİM ÜRETİMİ

wayng berceste
02-Dokuma
RAKEPSA

ENTEGRE DOKUMA TESİSİ

En kaliteli kumaşları üretip, onlardan modanın trendi kıyafetler tasarlayıp dikiyoruz. 1989 yılında Uşak’ta hizmete giren firmamız tekstil sektörüne iplik üretimi ile girmiştir. 2022 yılından itibaren ise akrilik battaniye, konfeksiyon ve hazır giyim üretimine geçmiştir.

Uşak Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 6 tesisimizde %100 ham pamuk, pamuk polyester ve rejenere elyaf ham maddeleri, akrilik, viskon, yün karışımlarından open-end, beyaz, renkli ve melanj iplik üretimi yapmaktadır. Kumaş, battaniye, kıyafet gibi tekstil ürünlerinin yanısıra diğer tekstil üreticileri için rejerene iplik üretimi de yapmaktayız.

Dünyaya ve Türkiye’ye moda tasarımcılarımız tarafından tasarlayıp özenle ürettiğimiz kendi imalatımız olan kumaşlar kullanılarak ve konfeksiyonda çalışan bayanlarımız tarafından özenle dikilen hazır giyim koleksiyonumuza toptan ve perakende sahip olabilirsiniz.

Müşterilerimiz kalite standartları güvencesiyle koleksiyon zenginliği, hızlı tedarik ve dinamik servis avantajları ile piyasada öne çıkan Rakepsa markasının iyi bir yol arkadaşı olduğunu bilerek tercih etmektedirler.

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunar. Ayrıca dünya çapındaki uluslararası tekstil fuarlarına aktif katılım sağlamaktayız.

0 +

Yılı Aşkın Tecrübe

Fatih YANGINCI

Kurucu

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Kalite, güven ve istikrar ilkelerine bağlı kalarak müşterimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaktır.

Faaliyet gösterdiği konularda sürekli gelişen kaliteli ürün ve hizmet sunan öncü dinamik ve lider bir şirket olmak.

İPLİK KAPASİTEMİZ

AVS ve YANGINCI markası adı altında Elyaf İşleme – Elyaf Boyama – İplik Üretim – İplik Boyama Tesisi ile toplamda 20.000 ton yıllık üretim gerçekleştiriyoruz.

RAKEPSA tesisimiz, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli ve modaya yön veren markaları ile AR/GE, ÜR/GE ve pazar trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken, öncü ve yenilikçi bir yapıyla ürün sunmaktadır.

Kısa Bir Bilgi

Neden RAKEPSA TEKSTİL?

Günümüzde hazır giyim markalarının daha hızlı servis verebilecek en son trend siparişleri için farklılık oluşturabilen, en iyi üretim kalitesi ile taleplerini karşılayabilecek olan ülke Türkiye’yi tercih ettiklerini biliyoruz.

Bu gerçeklikle müşterilerimiz kalite standartları güvencesiyle koleksiyon zenginliği, hızlı tedarik ve dinamik servis avantajları ile piyasada öne çıkan Rakepsa markasını iyi bir yol arkadaşı olduğunu bilerek tercih etmektedirler.

Rakepsa kelimesinin anlamı yoktur. Markamıza anlam verecek olan değer siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Herhangi Bir Sorunuz Varsa Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin!

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden direkt bizimle temasa geçebilirsiniz. En kısa sürede ekibimiz sizinle iletişime geçerek isteklerinizi karşılayacaklardır.

Telefon

(+90) 276 502 11 11

E-Posta

info@rakepsa.com