Lodaer Img

Battaniye Üretimi

Rakepsa Tekstil - Battaniye Üretimi

Sürekli gelişime açık yapısı ve sağlıklı oluşturulan stratejilerin ışığında, mevcut yatırımların yanı sıra yapılmakta olan yeni yatırımlarla firmamız asli amacı olan istihdam oluşturma ve ülke ekonomisine katkıda bulunma yönünde adımlar atmaktadır.

 

Üretim tesisleri tam entegre olup hammaddeden nihai mamül üretimine kadar tüm prosesler firmamızın kendi bünyesi içerisinde gerçekleşmektedir.

 

Müşterilerin beğenisine sunulan koleksiyonlar belirlenen temalar doğrultusunda hazırlanır. Tasarımlarını trendler doğrultusunda oluşturan tasarımcılar ve ürünleri en ince detayına kadar özenle hazırlayan çalışanlar marka bilincini en iyi şekilde yansıtırlar.

 

Gelişen dünya pazarını sürekli takip ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutacak ürün üretmek işletme hedefleri arasında en öncelikli hedeftir.

30+ Yılı Aşkın Tecrübe

  • Alanında Uzman Kadro
  • Kalite Kontrol Sistemi
  • 100% Memnuniyet Garantisi
  • Organic 100 Content Standard Sertifikası
  • OEKO-TEX Standard 100 Sertifikası
  • Global Recycled Standard Sertifikası

RAKEPSA tesisimiz, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli ve modaya yön veren markaları ile AR/GE, ÜR/GE ve pazar trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken, öncü ve yenilikçi bir yapıyla ürün sunmaktadır.

NEDEN

RAKEPSA TEKSTİL?

Günümüzde hazır giyim markalarının daha hızlı servis verebilecek en son trend siparişleri için farklılık oluşturabilen, en iyi üretim kalitesi ile taleplerini karşılayabilecek olan ülke Türkiye’yi tercih ettiklerini biliyoruz.

 

Bu gerçeklikle müşterilerimiz kalite standartları güvencesiyle koleksiyon zenginliği, hızlı tedarik ve dinamik servis avantajları ile piyasada öne çıkan Rakepsa markasını iyi bir yol arkadaşı olduğunu bilerek tercih etmektedirler.

 

Rakepsa kelimesinin anlamı yoktur. Markamıza anlam verecek olan değer siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetidir.