Lodaer Img

İplik Üretimi

Rakepsa Tekstil - İplik Tesisi

Firmamız hammadde alım satımıyla başladığı iş hayatına, günümüzde 80.000 m2 olarak kapalı alanda kurulmuş, üretimde son teknolojinin kullanıldığı, genç ve dinamik ekibiyle modern ve entegre tesislerinde RAKEPSA GROUP markasıyla tanınan %100 ham pamuk, pamuk polyester ve rejenere elyaf ham maddeleri, akrilik, viskon, yün karışımlarından open-end, beyaz, renkli ve melanj iplik, battaniye, pike, dokuma üretimi, ayrıca hazır giyim ve konfeksiyon alanlarının ihtiyaçlarına yönelik üretimler yaparak devam etmektedir.

 

Müşteri talepleri doğrultusunda, fiyat/kalite uygunluğu, rahat ve sağlıklı kullanım sağlaması gözetilerek imal edilen ürünlerimiz, yurtiçi ve yurtdışında yoğun taleple karşılanmaktadır.

 

Sürekli gelişime açık yapısı ve sağlıklı oluşturulan stratejilerin ışığında, mevcut yatırımların yanı sıra yapılmakta olan yeni yatırımlarla firmamız asli amacı olan istihdam oluşturma ve ülke ekonomisine katkıda bulunma yönünde adımlar atmaktadır.

 

Üretim tesisleri tam entegre olup hammaddeden nihai mamül üretimine kadar tüm prosesler firmamızın kendi bünyesi içerisinde gerçekleşmektedir.

 

Müşterilerin beğenisine sunulan koleksiyonlar belirlenen temalar doğrultusunda hazırlanır. Tasarımlarını trendler doğrultusunda oluşturan tasarımcılar ve ürünleri en ince detayına kadar özenle hazırlayan çalışanlar marka bilincini en iyi şekilde yansıtırlar.

 

Gelişen dünya pazarını sürekli takip ederek müşteri memnuniyetini ön palanda tutacak ürün üretmek işletme hedefleri arasında en öncelikli hedeftir.

30+ Yılı Aşkın Tecrübe

  • Alanında Uzman Kadro
  • Kalite Kontrol Sistemi
  • 100% Memnuniyet Garantisi
  • Organic 100 Content Standard Sertifikası
  • OEKO-TEX Standard 100 Sertifikası
  • Global Recycled Standard Sertifikası

RAKEPSA tesisimiz, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli ve modaya yön veren markaları ile AR/GE, ÜR/GE ve pazar trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken, öncü ve yenilikçi bir yapıyla ürün sunmaktadır.

NEDEN

RAKEPSA TEKSTİL?

Günümüzde hazır giyim markalarının daha hızlı servis verebilecek en son trend siparişleri için farklılık oluşturabilen, en iyi üretim kalitesi ile taleplerini karşılayabilecek olan ülke Türkiye’yi tercih ettiklerini biliyoruz.

 

Bu gerçeklikle müşterilerimiz kalite standartları güvencesiyle koleksiyon zenginliği, hızlı tedarik ve dinamik servis avantajları ile piyasada öne çıkan Rakepsa markasını iyi bir yol arkadaşı olduğunu bilerek tercih etmektedirler.

 

Rakepsa kelimesinin anlamı yoktur. Markamıza anlam verecek olan değer siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetidir.