Lodaer Img

Dokuma Üretimi

Rakepsa Tekstil - Dokuma Tesisi

Piyasanın üstünde kalite sunan markamızdan hiç pişman olmayacaksınız.

 

Kendi iplik üretimimiz ile Rakepsa markası altında ürettiğimiz dokuma kumaşları ile iç ve dış piyasanın tedariğini sağlıyoruz.

 

Rakepsa’nın ana faaliyet alanı mevcut entegre dokuma tesisi ile moda trendine uygun kumaş üretimidir. (İş elbisesi kumaşları – erkek giyim – kadın giyim – çocuk giyim – fantazi kumaşları – denim kumaş v.b)

30+ Yılı Aşkın Tecrübe

  • Alanında Uzman Kadro
  • Kalite Kontrol Sistemi
  • 100% Memnuniyet Garantisi
  • Organic 100 Content Standard Sertifikası
  • OEKO-TEX Standard 100 Sertifikası
  • Global Recycled Standard Sertifikası

Kaliteli Kumaşlar Üretiyoruz

Pamuk Gabardin, Harman Gabardin, Likralı Gabardin, Armürlü Desen Kumaşlar, Medikal Kumaşlar, Kaban Kumaşlar (Erkek/Kadın/Çocuk Giyim, Fantazi Kumaşlar, İş Elbisesi Kumaşları vb.)

RAKEPSA tesisimiz, üretim yaptığı alanlarda dünyanın ve Türkiye’nin önemli ve modaya yön veren markaları ile AR/GE, ÜR/GE ve pazar trendleri konusunda işbirliği halinde çalışırken, öncü ve yenilikçi bir yapıyla ürün sunmaktadır.

NEDEN

RAKEPSA TEKSTİL?

Günümüzde hazır giyim markalarının daha hızlı servis verebilecek en son trend siparişleri için farklılık oluşturabilen, en iyi üretim kalitesi ile taleplerini karşılayabilecek olan ülke Türkiye’yi tercih ettiklerini biliyoruz.

 

Bu gerçeklikle müşterilerimiz kalite standartları güvencesiyle koleksiyon zenginliği, hızlı tedarik ve dinamik servis avantajları ile piyasada öne çıkan Rakepsa markasını iyi bir yol arkadaşı olduğunu bilerek tercih etmektedirler.

 

Rakepsa kelimesinin anlamı yoktur. Markamıza anlam verecek olan değer siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetidir.